Site Overlay

EM400

Mašinos iš serijos EM400 yra greičiausios ir didžiausios užpūtimo mašinos, kurias siūlo X-FLOC. Užpūtimo mašinos EM400, EM430 ir EM440 tai didžiausi pajėgumai perdirbant ir užpūčiant izoliacines medžiagas.

Ji yra skirta dirbti surenkamųjų elementų gamyboje. Galima dirbti Gamybos salėse kartu su technologine kamera. GBF1050 Mašina gali veikti su bet kokia izoliacine medžiaga, kuri skirta užpurškimui: celiuliozine vata, vata iš medienos, akmens vata, mineralinė vata, ir kt.

Užpūtimo mašina EM400 apdoroja iki 1 600 kg izoliacinės medžiagos per valandą.

Dvigubas trupinimo-pjovimo mechanizmas užtikrina tinkamą įorinimą iki 165 kg / m3 izoliacinės medžiagos. Aukštas slėgis ir tuo pat metu pumpuojamas oras pakelia mineralinės ar akmens vatos sunkiausias daleles.

Užpūčiant aukštybinius pastatus mašina puikiai užtikrina tinkamą tankį. Išpūčiamos medžiagos tūrinis tankis yra nustatomas ant nuotolinio valdymo pulto.

EM400 yra įrengtos dulkių užuolaidos ir mašina gali būti sujungta su dulkių ištraukimo sistema. Todėl mašina gali gerai veikti uždarose patalpose ir ant statybinių įrengimų ar dirbant su mineraline ar akmens vata. EM400 mašinos yra keturių skirtingų versijų, kurios skiriasi – produktyvumu, maitinimo šaltinio tipu ir oro srovės gamybos metodu (ventiliatorius / turbina).

X-Floc EM400 PARAMETRAI