Site Overlay

ZELLOFANT M95

Pagrindinė užpūtimo mašina, visiems užpūtimo metodams atlikti Zellofant M95 yra universaliausia šiltinimo medžiagų užpūtimo mašina Kaip ir kitose X-FLOC mašinose, Zellofant M95 yra įrengta vėdinimo sistema su oro ventiliavimo kamera. Ergonomiška plieninė Zellofanto konstrukcija ir ant jos sumontuoti ratukai palengvina mašinos judėjimą statybvietėje ar gamykloje.

Nuotolinio valdymo sistema su kabeliu arba valdoma radio bangomis leidžia valdyti mašiną tiesiogiai iš užpurškimo vietos, o izoliacinės medžiagos tankis, izoliacinės medžiagos kiekis ir oras yra reguliuojami 10 pakopų ventiliatorių reguliavimo sistema, kurios dėka kokybiškai atliekami šiltinimo darbai.Todėl Zellofant M95 yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori atlikti šiltinimo darbus mediniuose namuose, surenkamųjų konstrukcijų pastatuose, taip pat ir daugiabučiuose pastatuose.

Ši mašina puikia tinka visiems užpūtimo būdams: šlapiu (spray-on), sausuoju uždaroms ertmėms (blow-in / retrofit) ir open blow – sausuoju atviroms ertmėms.

Speciali pertvara virš oro kameros palengvina nuolatinį medžiagos tiekimą, tai yra labai svarbu purškiant šiltinimo medžiagas – šlapiuoju būdu.

 

Mašina lengvai pakelia medžiagą į 45 m aukštį be išeigos nuostolių. Siekiant padidinti izoliacinės medžiagos padavimo kiekƳ arba padidinti mašinos efektyvumą, prie Zellofant mašinos gali būti prijungta išorinė orpūtė – Verstaeker. Haeckselwerk – Smulkintuvas M95 Zellofant’o užpūtimo mašinai leidžia dirbti beveik su visomis šiltinimo medžiagomis, skirtomis pneumatiniam montavimui, t.y ne tik iš celiuliozės, medienos medžiagų bet ir kai kurių mineralinės vatos granulių. Zellofant M95 šeimos užpūtimo mašinos yra 4 skirtingų modelių, kurios skiriasi savo pūstuvų ir variklių galia, taigi skiriasi šiltinimo medžiagos perdirbimo sparta ir veiksmingumas.

ZELLOFANT M95 PARAMETRAI