Isofloc F – medinių konstrukcijų apsauga

Celiuliozė (ekovata) Isofloc F apsaugo pastatus ir medines konstrukcijas nuo puvimo, pelijimo, grybelinių ligų ir kitų medieną ardančių, mikroorganizmų, sumažina drėgmės kondensavimąsi. Joje negyvena ir nesiveisia vabzdžiai ir graužikai.

 

Celiuliozė (ekovata) Isofloc F yra atestuota pagal DIN 68 800-2 normos reikalavimus ir gali būti naudojama medinių konstrukcijų statyboje be cheminių preparatų.

 

Tinkamo sandarumo, aukšto laidumo garams, konstrukcija turi ryškų pranašumą, žiūrint iš ekologinės pusės: suteikia galimybę atsisakyti cheminių medienos impregnantų.

Celiuliozė (ekovata) Isofloc F atitinka žemiau išvardintus reikalavimus:

Celiuliozė (ekovata) Isofloc F užtikrina greitą nepageidaujamos drėgmės išgarinimą iš medienos, kai naudotos medžiagos buvo ne pakankamai sausos.

 

Celiuliozė (ekovata) Isofloc F yra pakankamai elastinga ir stabili, tad neatsiranda tarpų, kuriuose galėtų kauptis kondensavęsi vandens garai.

 

Konstrukcinių elementų džiūvimui ir ilgalaikei apsaugai turi įtaką ne tik išorės danga, bet ir apšiltinimui naudotos termoizoliacinės medžiagos. Dėl šios priežasties patartina naudoti tik tas medžiagas, kurios praėjo specialius tyrimus ir yra atestuotos atitinkamam naudojimui.