Site Overlay

MINIFANT M 99

Kompaktiška šiltinimo medžiagų užpūtimo mašina Minifant M99 yra populiariausia užpūtimo mašina savo klasėje Mažas dydis ir nedidelis mašinos svoris leidžia lengvai naudotis ir ją transportuoti (ji yra lengvai išardoma, susideda iš dvieju dalių ir gali būti transportuojama net mažame automobilyje). Skirta mažiems ir vidutiniems šiltinimo darbams atlikti.

Kaip ir kitose X-FLOC mašinose, Minifant yra įrengta vėdinimo sistema su oro sandarinimo kamera, kuri sumažina dulkių kiekį ir pagreitina darbą. Mašinos maitinimas 230V, todėl nereikia ieškoti maitinimo šaltinių ir nereikia naudoti generatoriaus.Belaidžio nuotolinio valdymo sistema leidžia valdyti mašiną tiesiogiai iš užpurškimo vietos, o izoliacinės medžiagos tankis, izoliacinės medžiagos kiekis ir oras yra nustatomas ant mašinos. „DSPro” versijoje nuotolinis valdymas leidžia jums kontroliuoti visas funkcijas esančias šioje mašinoje. Minifant M99 veikia su žarna NW 75m . Dėka įvairiausių sujungimų ir redukcijų, galima dirbti su įvairių diametrų vamzdžiais. Pajungus išorinį ventiliatorių su Verstaeker Connection yra padidinamas produktyvumas ir galima atlikti užpūtimo darbus daugiaaukščiuose pastatuose. Minifant pagaminta iš plieno todėl yra patvari ir patikima.Minifant M99 turi papildomą siurbimo funkciją ir gali dirbti kaip siurblys prijungtas prie išsiurbimo talpos.

Puikiai tinka šiltinimo medžiagos užpurškimui šlapiuoju būdu. Mašina yra keturių versijų – skirtingų ventiliatorių greičių, nuotolinio valdymo, oro padavimo kamera skaičiumi, kamerų apsukų reguliavimu.

Minifant M99 Parametrai