Šilumos izoliacija vasarą

Taip apšiltinus pastatą dėl unikalių celiuliozės Isofloc F savybių vasarą kambariuose būna vėsu.

 

Pagrindinis dydis, apskaičiuojant termoizoliacijos efektyvumą vasarą, yra taip vadinama realioji medžiagos šiluma. Kuo didesnis šis dydis, tuo daugiau šilumos termoizoliacija gali sulaikyti ir tuo ilgiau patalpos išlieka vėsios.

 

Realioji medžiagos šiluma tai šilumos kiekis, reikalingas vienu Kelvino laipsniu pakelti vieno termoizoliacinės medžiagos kilogramo temperatūrą.

Šis energijos kiekis, reikalingas 1 kg medžiagos šiluma pakelti iki 1 ° C

szkolenie (2)

Vertė praktikoje η

Dydis, svarbus visai pastato pertvarai, tai fazės poslinkis η. Jis turėtų siekti bent 10 valandų, kad šiltas oras sukauptas įkaitintoje pertvaroje patektų į namo vidų tik paryčiais, kai kieme vėsu.

 

Apskaičiuoto fazės poslinkio dydžio pasiekimas praktikoje įmanomas tik įvykdžius specialias, būtinas sąlygas (panašiai kaip šilumos perdavimo dydžiui U):

Besiūlis izoliacijos sluoksnis. Tai reiškia, kad šiluma nepraeina pro sujungimus ar įtrūkimus izoliaciniuose sluoksniuose. Isofloc F yra biri izoliacinė medžiaga, kuri užpurškiama pneumatiniu metodu, tai užtikrina sandarų izoliacinį sluoksnį.

Izoliacinė medžiaga turi būti mažai pralaidi orui. Isofloc F apibūdinama kaip mažai pralaidi orui. izoliacinė medžiaga yra apsaugota nuo drėgmės ir aplinkos poveikio. Tik tada parodo savo visas savybes.

Pavyzdžiai gamtoje: termoizoliacija iš celiuliozės vasarą

Kaktusų plaukelių sudėtyje yra celiuliozės. Panašiai kaip spygliai, celiulioziniai plaukeliai yra dalis apsaugos, taip kaktusai gali augti karštame klimate.

 

Celiulioziniai plaukeliai užtikrina, kad aplink augalą virš paviršiaus susiformuoja vėsesnio oro sluoksnis. Tas pats procesas vyksta ir intensyviai šviečiant saulei. Tas oro sluoksnis sukuria mikroklimatą ir neleidžia per daug įkaisti ir prarasti daug vandens.

Tai pavėlavimas laike tarp didžiausios išorės temperatūros ir pasiektos didžiausios temperatūros atitvaros viduje. Kuo didesnė nuosava medžiagos šiluma, tuo didesnis pavėlavimas.

isofloc-f-ochrona-przed-wilgocia-termoizolacja-welna-mineralna-derowerk (2)