Site Overlay

Šilumos izoliacija vasarą

Šilumos izoliacijos tikslas vasarą yra užtikrinti patogią temperatūrą pastato viduje ir slopinti jos svyravimus visą dieną. „Isocell For You“ celiuliozė yra tinkamas pasirinkimas šilumos izoliacijai.

Pagrindinė vertė apskaičiuojant šilumos izoliacijos efektyvumą vasarą yra vadinamoji savitoji medžiagos šiluma (C), kuo didesnė ši vertė, tuo daugiau šilumos gali sulaikyti šilumos izoliacija.

C vertė praktikoje
Reikšminga viso pastato pertvaros vertė yra fazinis poslinkis η. Tai turėtų būti bent 10 valandų, kad šildomas pertvaroje susikaupęs šiltas oras sušildytų namo vidų tik ryte, kai lauke jau vėsu. Fazės poslinkio projektinė vertė pasiekiama tik tada, kai įvykdomos būtinos sąlygos.
Besiūlis izoliacinis sluoksnis užtikrina, kad šiluma neprasiskverbtų pro izoliacijos sluoksnio jungtis ar įtrūkimus. „Isocell For You“ yra biri izoliacinė medžiaga, sukurta pneumatiniam montavimo būdui. Šis metodas suteikia sandarų izoliacinį sluoksnį.
Šiltinimo medžiaga turinti mažą oro pralaidumą, kuris būdingas „Isocell For You“ yra apsaugota nuo drėgmės ir oro sąlygų, tik tada parodo visą savo potencialą.

Šilumos srautas
Tai pavėlavimas laike tarp didžiausios išorės temperatūros ir pasiektos didžiausios temperatūros atitvaros viduje. Kuo didesnė nuosava šiluma tuo didesnis pavėlavimas.