Gera garso izoliacija

Smulkiaplaušė Isofloc F celiuliozės (ekovatos) struktūra efektyviai užpildo visus tarpus, plyšius ir sunkiai prieinamas vietas, o susidaręs ištisinis sluoksnis užtikrina aukštą garso izoliacijos lygį.

 

Isofloc F tai puikus pasirinkimas garso slopinimui sienose ir lubose. Garso bangų energija, sklindanti oru, silpsta dėl trinties, atsitrenkusi į minkštą ir elastingą celiuliozės izoliaciją.

 

Garso izoliacijos rodikliai priklauso nuo ilgo dažnio garso bangų. Šio rodiklio dydis turėtų būti tarp 5 ir 10 kPa•s/m². Garso izoliacijos efektyvumas priklauso nuo pripūstos celiuliozinės izoliacinės medžiagos tankio, tačiau visada telpa į šį intervalą.

Garso izoliacijos kokybę labai riboja įvairūs izoliacinių medžiagų pertraukimai, pvz. elektros lizdai. Taip pat, naudojant izoliacines plokštes, jų sujungimo vietose atsiranda siūlės. Garso banga per tokias medžiagas eina neprarasdama energijos. Pripučiamos birios izoliacinės medžiagos (Isofloc F) atveju, izoliacinis sluoksnis yra vientisas, todėl bangos energija yra nuslopinama. Dėl šios priežasties patalpoje turime puikią akustiką.

 

 

Verta atsiminti: pertvaros garso izoliacija yra gera tiek, kiek gera yra silpniausia jos grandis.