GAMYBA

Isofloc F celiuliozės izoliacinė medžiaga yra pagaminta iš laikraštinio popieriaus. Ji gaminama Berlyne Dammstatt W.E.R.F. gamykloje, priklausančiai grupei Isofloc. Isofloc F gaminama iš perdirbtų laikraščių, jie yra rūšiuojami, plėšomi ir malami iki gaunama dribsnių formos celiuliozė.
Visas procesas reikalauja minimalaus energijos ir vandens suvartojimo. Isofloc F gamybos procesas yra draugiškas aplinkai ir ekologiškas – kitaip nei įprastinės gamybos būdu gaminamos izoliacinės medžiagos.

isofloc (2)

Celiuliozė yra degus ir kenkėjų bei grybelių pažeidžiamas produktas. Kad produktas būtų apsaugotas nuo kenkėjų ir jis taptų atsparus ugniai yra dedamas aliuminio hidroksidas ir boro rūgštis. Dėka sukurtos pažangios technologijos šių priedų dalis izoliacinėje medžiagoje isofloc F sumažinta iki mažiau nei 10%. Medžiaga yra ekologiška ir draugiška aplinkai, todėl Isofloc F celiuliozės medžiaga gali būti kompostuojama.

photo

Nuo 2002 Daammstatt W.E.R.F. GmbH yra Isofloc F izoliacijos gamintojas – šis gaminys atitinka Europos aplinkos apsaugos vadybos sistemos EMAS II reikalavimus bei medžiagos kokybės valdymo sistema yra sertifikuota pagal ISO 9001.

Pažangi kokybės vadybos sistema, kurią atlieka DEKRA-ITS ir nuolat vykdomi vidaus kontrolės patikrinimai gali garantuoti aukščiausios kokybės standartus renkantis Jūsų objektui apšiltinimo medžiagą Isofloc F.

metody-i-miejsca-instalacji-isofloc-f-naturalnej-izolacji-z-celulozy-docieplania-wdmuchiwane-sciany-derowerk (2)

Isofloc F supakuotas maišais po 11,5 kg., kurių matmenys yra – 80 cm x 33 cm x 37 cm. Maišai sudedami ant standartinių euro padėklų, 24 maišai kiekviename padėkle. Pakrauto padėklo aukštis yra 2,78 m., tai leidžia greitai pakrauti ir iškrauti padėklus iš transporto priemonės. Kiekvienas padėklas yra laminuotas ir gali būti laikomas po atviru dangumi. Pilnai pakrautą krovininę mašiną sudaro 38 padėklai, t.y. ne daugiau kaip 912 maišų, kurių bendra masė 10 488 kg. Dėl didelių transporto išlaidų rekomenduojame užsisakyti maksimalų transporto pakrovimą.