Site Overlay

GAMYBA

„Isocell For You“ – izoliacinės celiuliozės medžiagos kūrimo procesas
„Isocell For You“ yra gaminama Berlyne „Dammstatt W.E.R.F. gamykloje. „Isocell“ yra izoliacinė medžiaga, pagaminta iš perdirbto popieriaus ir laikraščių. Iš pradžių makulatūra yra tinkamai surūšiuojama. Kituose etapuose ji yra suplėšoma ir sumalama, kad gautume izoliacinių celiuliozės dribsnių formą. Gamybos procesas yra nekenksmingas aplinkai, mažinant energijos ir vandens sąnaudas – skirtingai nei įprastų izoliacinių medžiagų gamybos procese. Pati celiuliozė yra degus produktas, jautrus kenkėjams ir pelėsiui. Kad izoliacinis gaminys būtų atsparus ugniai ir kenkėjams, gamybos metu į jį dedama aliuminio hidroksido ir boro rūgšties. Dėl mūsų „Isocell For You“ šiltinimo medžiagos gamybos pažangios technologijos, sumažinome šių priedų dalį iki mažiau nei 10%. Jie yra biologiškai skaidūs ir nekenksmingi aplinkai, todėl mūsų celiuliozės medžiaga gali būti kompostuojama. Nuo 2002 m. „Daammstatt W.E.R.F. GmbH – „Isocell For You“ izoliacijos gamintojas – atitiko Europos aplinkos vadybos sistemos EMAS II reikalavimus. Kartu, įdiegus kokybės vadybos sistemą, ji buvo sertifikuota pagal ISO 9001. „Isocell For You“ yra supakuota į maišus po 12,5 kg., kurių matmenys 80 cm x 33 cm x 37 cm. Jie dedami ant standartinių „Euro“ padėklų, po 24 maišus, kurie leidžia greitai pakrauti ir iškrauti transportą. Kiekvienas padėklas yra suvyniotas į foliją.


Perdirbimas

Užpūstų šilumos izoliacinių medžiagų, tokių kaip „Isocell For You“, liekanas galite lengvai surinkti, sandėliavimui ir pakartotiniam naudojimui nereikia jokių papildomų procedūrų. „Isocell For You“ laikosi KrW- / AbfG taisyklių kaip perdirbamas ir daugkartinio naudojimo produktas.


„Isocell For You“ celiuliozė yra ekologiškiausia šilumos izoliacinė medžiaga. Ji išskiria minimalų kiekį CO2 į atmosferą ir gamybos procese sunaudojama minimalų kiekį pirminės energijos. Tai saugu žmonėms ir gamtai.